کولر گازی

کولر گازی هایسنس : همه چیز درخصوص کولرگازی و اسپلیت هایسنس

کولر گازی هایسنس

کولر گازی هایسنس به علت کیفیت بسیار خوبی که دارد و تنوع گوناگون در مدل ها توانسته است جایگاه بسیار خوبی را در بازار بر ای خود کسب نمایید.

این شرکت در سال 1348 در چین بنیان گذاری شد. محصولات این شرکت زیر نظر مهندسان بسیار مجرب ساخته شده است و دارای قدرت خنک کنندگی بسیار بالایی است. در ادامه متن کولر گازی هایسنس را به طور کامل تری بررسی می کنیم.

کولر گازی هایسنس

کولر گازی هایسنس

با در نظر گرفتن نیاز بازار این شرکت کولر گازی های متنوعی با موقعیت نصب های گوناگون مانند ؛

  • دیواری،
  • ایستاده،
  • کاستی،
  • پرتابل

در ظرفیت هوادهی گوناگون تولید کرده و به بازار عرضه می کند.

در ساخت این دستگاه از تکنولوژی های بسیار پیشرفته استفاده شده است که تاثیر بسیار شایانی بر عملکرد دستگاه می گذارد و به همین دلیل این کمپانی توانسته است درصد زیادی از سهام بازار و فروش زیادی را به خود اختصاص بدهد.

نکته حائز اهمیت دیگر اینکه این شرکت در ساخت محصولات خود استاندارد های بین المللی را به طور کامل رعایت می کند. شرکت هایسنس هر سال میلیون ها اسپلیت را تولید کرده و به بازار عرضه می نمایید و جزوه یکی از برندهای معروف شده است.

در ساخت این محصول از بهترین کمپرسور ها استفاده شده است که سبب شده دستگاه از قدرت خنک کنندگی بسیار بالایی برخوردار باشد.همچنین اینورتر موجود در این دستگاه سبب شده است که در مصرف برق حدود 60 درصد صرفه جویی بشود. در ادامه به انواع اسپلیت هایسنس و ویژگی های آن می پردازیم.

انواع اسپلیت هایسنس

اکثر مدل های اسپلیت گازی هایسنس دارای عملکرد سرد و گرم می باشند که با این وجود می توان دیگر وسایل حرارتی را حذف کرده و در هزینه ها بسیار صرفه جویی نمود. همانطور که در بالا نیز ذکر کردیم کمپانی هایسنس با در نظر گرفتن نیاز بازار، اسپلیت های خود را با موقعیت نصب های گوناگون و ظرفیت هوا دهی مختلف و گسترده تولید و به بازار عرضه کرده است. به همین علت در زمینه های گوناگونی مانند مسکونی، اداری و یا تجاری برای تامین کردن هوایی مطبوع از این سیستم ها استفاده می شود. انواع کولر گازی عبارتند از

کولر اسپلیت اینورتر هایسنس


کولر گازی اسپلیت دیواری هایسنس در ظرفیت های 9000 الی 30000 با عملکرد و بازدهی بسیار خوب و با موقعیت نصب دیواری در مدل های سرد، سرد و گرم تولید و به بازار عرضه شده است.

از این اسپلیت می توان در متراژها گوناگون به دلیل متنوع بودن مدل ها و ایجاد کردن هو ای بسیار مطبوع استفاده کرد. در ساخت این اسپلیت از تکتولوژی اینورتر استفاده شده است که باعث کاهش مصرف برق تا حدود 60 درصد می شود. و به همین علت عملکرد و بازدهی کولر به مقدار زیادی افزایش پیدا خواهد کرد.

کمپرسور های مورد استفاده این اسپلیت ها ، روتاری و پیستونی می باشد. هر دو مدل این کمپرسور ها دارای قدرت خنک کنندگی بسیار بالایی هستند . در این اسپلیت از گاز های مبرد از نوع R22 و R410 که با محیط سازگار می یاشند استفاده شده است.

همچنین نکته حائز اهمیت دیگر اینکه در ساخت این اسپلیت از فیلتر های چند لایه تصفیه استفاده سده است که از ورود هر گونه مواد معلق و ذرات و بوی نامطبوع به هوا جلو گیری کرده و سبب به وجود آمدن هوایی پا ک و دلنشین می شود

کولر اینورتر هایسنس
اسپیلت و کولر هایسنس

کولر اسپلیت ایستاده هایسنس


کولر اسپلیت ایستاده هایسنس در ظرفیت های 9000 تا 36000 در مدل های سرد تولید و به بازار عرضه می گردد. یونیت داخلی اسپلیت ایستاده دارای طراحی بسیار زیبا و دکوراتیو می باشد. همچنین در ساخت این دستگاه از فیلتر چند لایه استفاده شده است که سبب تصفیه هوا و جلوگیری از ورود موادهای معلق شده و در نتیجه باعث به وجود آمدن یک هوای پاک و مطبوع می شود.

این دستگاه حجم زیادی هوای خنک تولید می کند به همین دلیل برای فضاهایی با متراژ های زیاد مانند مساجد، بانک ها و یا سالن ها بسیار مناسب می باشد. در ساخت این اسپلیت از کمپرسور های روتاری و اسکرال استفاده شده است. که هر دو این کمپرسور ها دارای قدرت خنک کنندگی بسیار بالایی می باشند.

در این نوع اسپلیت ها از گاز مبرد استفاده می گردد که از نوع R22 و R410 می باشند که با محیط سازگارند. برق مورد مصرف در این سیستم از نوع تک فاز و سه فاز است. و نکته با اهمیت دیگر اینکه این اسپلیت ها به شکلی طراحی شده است که با کمترین مقدار مصرف انرژی بهترین بازدهی را دارا می باشد.

کولر ایستاده هایسنس

کولر اسپلیت پرتابل هایسنس


کولر اسپلیت پرتابل هایسنس دارای ابعاد و وزن بسیار کم می باشد که سبب شده است که این دستگاه در فضا هایی با متراژ بسایر کم مورد استفاده قرار بگیرد. پرتابل هایسنس درای ظرفیت 12000 btu/h با عملکرد وبازدهی بسیار بالا تولید و به بازار عرضه می گردد.

در این دستگاه از کمپرسور روتاری استفاده شده است که این کمپرسور مختص مناطق معتدل و مرطوب می باشد و در کوتاه ترین زمان ممکن بدون اتلاف هیچ انرژی دما اتاق را به درجه مورد نظر می رساند. این دستگاه دارای نمایشگر LED می باشد که بر روی یونیت داخلی وضعیت دستگاه را به کاربر اطلاع می دهد.

یکی دیگر از ویژگی های این مدل کولر گازی هایسنس این است که دارای رده مصرف انرژی A، تایمر اتوماتیک، پرتاب باد بالا، فیلترهای چند لایه می باشد. و به دلایلی گوناگون همچون راحتی در در جابه جایی و حمل ، اشغال نکرذن فضای زیاد یکی از بهترین سیستم های تهویه هوا است .

اسپیلت هایسنس
کولر پرتابل هایسنس

کولر اسپلیت کاستی هایسنس


کولر گازی کاستی هایسنس داری ظرفیت های 18000 تا 60000 btu/h با عملکرد و بازدهی بسیار بالا می باشد که در بازار تولید و عرضه می گردد. این مدل کولر گازی از دو یونیت جدا ساخته شده است که پنل داخلی میان سقف کاذب طبقات نصب می گردد. در این دستگاه از سیستم اینورتر استفاده شده است که سبب کاهش میزان زیادی از برق حدود 60 درصد می باشد.

در این سیستم از کمپرسور روتاری و گاز مبرد استفاده شده است که با محیط سازگار می باشند. جنس بدنه ای یونیت داخلی این دستگاه از ورق گالوانیزه ضخیم می باشد که دارای مقاومت بسیار بالا در مقابل پوسیدگی و زنگ زدگی است. در این دستگاه دریچه های خروجی هوا به شکل یکطرفه و چهار طرفه ساخته شده اند که سبب می شود هوا به صورت یکنواخت و یکسان در اتاق جریان داشته باشد. همچنین در این دستگاه فیلترهای چندلایه تصفیه هوا وجود دارد که از ورود هر گونه مواد معلق و و بوی نامطبوع به فضای داخلی اتاق پیشگیری می کند و به همین دلیل در اتاق یک هوا بسیار تمیز و مطبوع وجود خواهد داشت. چندی دیگر از ویژگی های این اسپلیت این است که دارای ریموت کنترل و تایمر اتوماتیک و صفحه نمایشگر می باشد.
گارانتی و خدمات پس از فروش کولر گازی هایسنس
کلیه مدل های کولر گازی هایسنس دارای 60 ماه گارانتی کمپرسور، 24 ماه گارانتی قطعات، 5 متر لوله و نصب رايگان شرکت هستند.

کولر کاستی هایسنس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *