کولر گازی

کولر گازی میتسوبیشی : بررسی جامع و صفر تا 100 کولر گازی میتسوبیشی

کولر گازی میتسوبیشی : کمپانی میتسوبیشی جهت تامین نیاز مشتری،کولر گازی را در ظرفیت های گوناگون و با محل نصب های مختلف مثل دیواری، ایستاده، و کاستی با توان خنک کنندگی بسیار بالا تولید کرده و به بازار عرضه می کند.

کولر گازی میتسوبیشی

در ساخت کولر گازی میتسو بیشی از متریال های بسیار مرغوب استفاده می شود. این برند به علت کیفیت بالای محصولات خود سهم خوبی از بازار را به خود اختصاص داده است. در اامه میتسوبیشی ویژگی های آن و کد خطا های آن را بررسی می کنیم.

کولر گازی میتسوبیشی

کولر گازی های الکتریک میتسو بیشی در ظرفیت های گوناگون ۱۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ با قابلیت سرمایش و گرمایش تولید وبه بازار عرضه می گردد.

این کولر گازی مجهز به سیستم پیشرفته تصفیه هوا و فیلتر گیاهی کاتیشن پلاس است، همچنین مجهز به سیستم کنترل از راه دور با کاربرد بسیار راحت می باشد، قابلیت روشن شدن اتوماتیک بعد از قطع برق Auto Restart، دارای می باشد.

همچنین این سیستم مجهز به محافظ فلزی برد الکترونیکی دستگاه و سیستم عیب یاب اتوماتیک و بدنه بیرونی با پوشش ضد خورندگی است. در ادامه برخی دیگر از ویژگی های کولر گازی میتسو بیشی را بررسی می کنیم.
ویژگی کولر گازی میتسو بیشی
کولر گازی میتسو بیشی دارای یک سری ویژگی ها می باشد که در ادامه این ویژگی ها را به طور کامل بررسی می کنیم.

تمیزکاری آسان

پنل به راحتی و بدون نیاز به ابزارهای خاص باز شده و این روشی بسیار سریع جهت تمیز کردن خروجی هوا و درون یونیت داخلی است.

بهتر می باشد دستگاه را به طور منظم تمیز نمایید تا سبب بهتر شدن عملکرد کولر و کاهش مصرف برق بشوید.

فیلتر گیاهی کاتیشن


این کولر گازی دارای فیلتر گیاهی کاتیشنی باشد،کاتیشن یک ماده ضروری است که در برگ سبز چای وجود دارد و دارای خاصیت ضد اکسیدان و ضد ویروس است.

همچنین دارای خواص دیگری مثل تصفیه هوا که سبب شده میتسوبیشی الکتریک این فیلتر را در دستگاه های تهویه خود استفاده نماید و نه تنها برای بهتر شدن کیفیت هوا بلکه برای پیشگری از پخش باکتری و ویروس و قارچ در محیط.

میتسوبیشی با تکنولوژی جدید یکه دارد ذرات کاتیشن به شکل مولکولی در فیلتر استفاده می شوند.این فیلتر به راحتی برداشته شده و بعد از شستشو می توان مجدادا استفاده نمود این فیلتر را می توان بیش از ده سال استفاده کرد.

میتسوبیشی-اسپلیت و کولر گازی

فیلتر تصفیه هوای دوبل در

این کولر گازی دارای فیلتر استاتیک تصفیه هوا می باشد که این قابلیت را داردغبار و ذرات کوچک را مانند گرده گیاهان ، قارچ ، انگل که باعث حساسیت و آلرژی می شوند را به خود جذب کند. حتی ذرات بسیار کوچک مثل یک تار مو را نیز به خود جذب می کند.

یکی دیگر از مزیت های این فیلتر این است که بوی نامطبوع موجود در هوا را از بین می برد و در نهایت یک هوای پاک را برای شما تامین می کند.

جریان هوای وسیع و طولانی

کولر گازی میتسو بیشی مجهز به 24 حالت توزیع هوای اتوماتیک می باشد که به شکل اتوماتیک عمل می کنند و ترکیبی از 6 حالت به شکل بالا و پایین و 7 حالت به طرفین است .

همچنین دارای پرتاب بادی طولانی حدود 12 متر است که این ویژگی سبب متفاوت شدن این دستگاه با دیگر دستگاه ها شده است.

فوق آرام

شرکت میتسوبیشی با استفاده از بهترین تکنولوژی روز دنیا موفق شده است که دستگاهی آرام و خیلی بی صدا را تولید کند و به بازار عرضه نمایید. تا مصرف کنندگان آرامش بیشتری داشته باشند.
عیب یاب اتوماتیک در این صورت در یک کارکرد بد و ناگهانی یک چراغ LED روی یونیت داخلی شروع به چشمک زدن خواهد کرد. برای فهمیدن عیب دستگاه توصیه می شود که با یک متخصص و سرویس کار تماس حاصل نمایید.

خاصیت ضد خوردگی

کل بدنه یونیت های خارجی میتسو بیشی الکتریک توسط یک پوشش ویژه ضد خوردگی پوشیده شده و در مقابل شرایط محیط و ذرات موجود در هوا آسیب ندید و پوسیده نمی شوند.

عملکرد در دماهای گوناگون

دستگاه های میتسوبیشی الکتریک در نوع و مدل های سرد و گرم می توانند تا دمای 10- درجه تا 46 درجه سانتی گراد عمل کنند و دستگاه های سرد می توانند تا دمای 52 درجه سانتی گراد نیز کار کنند.

ویژگی هایی برتر کولر گازی میتسوبیشی

این دستگاه دارای یک سری ویژگی ها می باشد که سبب برتری آن نسبت به دیگر دستگاه ها شده است. این ویژگی ها عبارتند از :

سیستم (AUTO-RESTART):

این سیستم در دستگاه سبب می شود که بعد از قطع شدن ناگهانی دستگاه و وصل شدنم دوباره آن، دستگاه در آخرین موقعیت تنظیم شده خود شروع به کار کند. این ویژگی سبب شده است که به راحتی کل شب را سپری کنید و به بیدار شدن برای چک کردن و روشن کردن و تنظیم دستگاه نداشته باشید.

ضد خوردگی:


کلیه بدنه یونیت های خارجی دارای پوشش ویژه و ضد خورندگی می باشند.

چند ویژگی دیگر کولر گازی میتسو بیشی


• دارای کنترل بی سیم با صفحه نمایش LED
• دارای محافظ فلزی در بخش برد الکترونیک
• دارای شیر کنترل جدید LEV
• مجهز به سیستم تمیز کننده آسان جهت صرفه جویی در انرژی
• دارای فیلتر تصفیه هوای دوبل
• مجهز به بادزن اتوماتیک AUTO VAN
• دارای تایمر 24 ساعته

کولر های میتسوبیشی:ویژگی ها

حالت توربو


با فعال کردن حالت توربو دور فن به مقدار 10 درصد بالاتر از سرعت بالای فن خواهد شد و به مدت 15 دقیقه کمپرسور با حداقل توان خود کار می کند. و بعد از این مدت کارکرد دستگاه به شکل قبل بر می گردد.

حالت ECO


با فعال کردن حالت ECO دمای تنظیم شده به مقدار 2 درجه بالا تر از میزان ست شده خواهد رسید و برق مصرفی حدودا 20 درصد کاهش می یابد.

جریان هوای وسیع


جهت جریان هوا و باد در کولر گازی دیواری میتسوبیشی در 7 حالت طرفین و 6 حالت بالا و پائین می باشد. همچنین پرتاب باد این دستگاه تا 12 متر می رود و همین امر سبب شده اسنت که از آن برای سالن های بزرگ استفاده کنند.

رنج دمای کارکرد وسیع


کولر گازی میتسوبیشی قابلیت کار کرد در مدل و نوع های سرد و گرم و اینورتر در دمایی از 10- تا 46 درجه را دارا می باشد. و در مدل های سرد تا 52 درجه سانتی گراد نیز عمل می کند.

شیر کنترل LEV


شیرکنترل جدید طراحی شده میتسو بیشی با تنظیم میزان مبرد عبوری با در نظر گرفتن دمای محیط و دمای تنظیم عملکردی بهینه و اقتصادی به دست می آید.

بدنه ضدخوردگی


کلیه بدنه یونیت خارجی کولر گازی اسپلیت میتسو بیشی دارای پوشش ویژه ضد خوردگی می باشد و در مقابل رطوبت و برف و باران مقاوم است.

فوق آرام:


این دستگاه بسیار بی صدا می باشد. این دستگاه برای تمام اتاق ها و محیط ها مناسب می باشد.

جریان هوای وسیع و طولانی


با کنترل از راه دور به راحتی می توانید جریان هوا را به جهت چپ و راست هدایت نمایید با کنترل کردن می توانید به شکل 5 مرحله و کنترل طولانی مدت جریان هوا را به شکل 42 حالت برسانید.
جریان هوا در بخش های گسترده‌‌ای از اتاق نشیمن یا آشپزخانه مانند محوطه باز اتاق و استادیو تا 12 متر در جریان می باشد.

این دستگاه اینگونه می باشد که دمایی را که شما تنظیک کرده اید حفظ می کند و در زمان نیاز به صورت مجددا ان را به اجرا می گذارد.

اسپلیت های میتسوبیشی

فیلتر تصفیه هوای دوبل:


این دستگاه دارای فیلتر استاتیک قوی جهت تصیفه هوا می باشد که این فیلتر ذرات و گرد غبار را که سبب آلرژی و حساسیت می شوند را به خود جذب می کند. و یکی دیگر از مزیت های این فیلتر این است که باعث از بین بردن بوی نامطبوع شده و در نهایت یک هوای پاکیزه را به شما می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *