کولر گازی

کولر گازی سام : از صفر تا 100 کولرگازی های برند سام

انواع کولرگازی سام SUM

کولر گازی سام از تجهیزات سیستم تهویه هوا است که برای تامین هوای مطبوع می باشد. شرکت سام در سال 1392 تاسیس شده و فعالیت خود را در زمینه سیستم تهویه هوا به ویژه در کولر گازی شروع کرد.

انواع کولر گازی سام :  با کیفیت بالای محصولات خود تواسنته است که جایگاه خوبی را برای خود در بازار رقابت به دست بیاورد
انواع کولرگازی سام SUM

شرکت اصلی سام در چین واقع شده است. و با کیفیت بالای محصولات خود تواسنته است که جایگاه خوبی را برای خود در بازار رقابت به دست بیاورد و سهم بزرگی از بازار را به خودش اختصاص بدهد.

شرکت سام در سال میلیون‌ها دستگاه و سیستم تهویه هوا تولید و به بازار عرضه می کند. سیستم های تهویه هوا این کمپانی طبق استاندارد های بین الملی و تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است.

شعار اصلی این کمپانی محصول خوب، قیمت خوب و خدمات خوب می باشد.

کولر گازی سام

استفاده از ماده ها و قطعات بسیار مرغوب در ساخت کولر گازی اسپلیت سام باعث افزایش عملکرد دستگاه و کاهش استهلاک در آن می شود. در این سیستم از کمپرسور روتاری و پیستونی استفاده می شود.

در این سیستم از گاز مبرد R410 استفاده شده است که این گاز با محیط سازگار است. از دیگر ویژگی های این کمپانی این است که در آن از تکنولوژی اینورتر استفاده شده است.

همچنین دارای تنوع گوناگونی در ظرفیت می باشد. در ادامه کولر گازی سام در مدل های دیواری، پرتابل، ایستاده و پشت پنجره ای را شرح می دهیم که هر کدام از این مدل ها دارای ویژگی های مختلفی نیز می باشد.

انواع کولر گازی اسپلیت سام

شرکت سام با توجه به نیاز بازار کولر گازی های متفاوتی با موقعیت نصب گوناگون و ظرفیت هوادهی گسترده ای تولید می نمایید.

به همین علت در زمینه های گوناگونی مانند مسکونی، اداری و یا تجاری برای تامین کردن هوایی مطبوع از این سیستم ها استفاده می شود.

اغلب مدل های تولید شده کولر گازی سام مجهز به عملکرد سرد و گرم می باشند. در این صورت با داشتن این سیستم م توانید دیگر وسایل گرمایشی و سرما زا را حدف نمایید و با این کار صرفه جویی زیادی در هزینه ها می کنید.

انواع اسپیلت سام SUM : در زمینه های گوناگونی مانند مسکونی، اداری و یا تجاری برای تامین کردن هوایی مطبوع از این سیستم ها استفاده می شود.
انواع اسپیلت سام SUM

کولر گازی اسپلیت دیواری سام

کولر گازی اسپلیت دیواری سام دارای ظرفیت های 9000 الی 30000 btu با عملکرد بسیار بالا تولید می شود و به بازار عرضه می گردد.

این سیستم های تهویه هوا در مدل های گوناگون سرد، سرد وگرم طراحی شده اند و به بازار عرضه می گردند. و شما بر اساس نیاز خود می توانید یکی از این مدل ها را انتخاب کنید.

در این سیستم از کمپرسور روتاری که مناسب مناطق معتدل و می باشد در ظرفیت 30000 و دیگر کمپرسور پیستونی که مخصوص مناطق گرمسیر می باشد استفاده شده است.

در این سیستم از گاز مبرد استفاده شده است که با محیط بسیار سازگار می باشد. نکته دیگر اینکه در این سیستم از کچیت اینورتر استفاده شده است که مقدار مصرف انرژی را کاهش می دهد و باعث افزایش و بهتر شدن عملکرد در اسپلیت گازی سام می شود.

خنک کننده های سام  : اسپلیت سام
اسپلیت دیواری سام

در این سیستم از پنل داخلی بسیار زیبا استفاده شده است و با قرار گیری در هر محیطی زیبایی خود را نمایان می کند. در ساخت این سیستم از فیلتر های چند لایه استفاده شده است که از ورود ذرات معلق و گرد غبار آلودگی به فضای داخل جلوگیری می کند.

کولر گازی ایستاده سام

کولر گازی ایستاده سام دارای عملکرد و بازدهی بسیار خوب می باشد و دارای ظرفیت های 36000 تا 90000 btu می باشد. این کولر ها را در متراژ های بسیار بالا استفاده می کنند به این علت که این اسپیلت های گازی حجم بسیار زیادی هوای مطبوع تولید می کنند و برای متراژ های زیاد مناسب است.

این سیستم دارای ظاهری بسیار شیک و جذاب می باشد که زمانی که این سیستم را در محیط قرار بدهید زیبایی چند برابر بیشتر خواهد شد.

در این سیستم از فیلتر های چندلایه جهت تصفیه هوا استفاده کرده اند که از ورود درات معلق در هوا بوی نامطبوع و به محیط جلوگیر می کند و در نتیجه یک هوای کاملا سالم و بدون آلودگی را به شما می دهد.

در این نوع از کولر گازی از کمپرسور روتاری و اسکرال ستفاده شده است. نوع گاز استفاده شده در این سیستم گاز مبرد R22 می باشد.

و برقی که در این سیستم استفاده شده است از نوع تک فاز و سه فاز می باشد. این سیستم ها را در مدل های سرد و گرم طراحی و تولید می کنند در این صورت از این سیستم می توان در تمامی فصول و روزهای سال استفاده نمود.

کولر گازی های سام

کولر گازی پرتابل سام

کولر گازی پرتابل سام در ظرفیت 12000 btu با عملکرد بسیار بالا تولید شده و به بازار عرضه می گردد.

این مدل از کولر گازی سام برای متراژ های کم مناسب می باشد به این دلیل که داری وزن و ابعاد کمی است. همچنین این سیستم در مدت زمان بسیار کمی دمای اتاق را به درجه مورد نطر شما می رساند.

در اسپلیت گازی سام برای خروج گرمایی کمپرسور که به دلیل فعالیت کمپرسور ایجاد شده است از پورت خروجی اسنفاده می کنند. که این پورت به وسیله لوله ی خرطومی گرما را به بیرون انتقال می دهد.

در ساخت این سیستم از فیلتر چند لایه استفاده شده است که این فیلتر سبب تصفیه هوا می شود و از ورود ذرات معلق و گرد و غبار آلوذگی به محیط جلوگیری می کند.

و باعث به وجود آمدن یک هوا بسیار تمیز می شود. نکته دیگر این دستگاه این است که در زمان کارکرد صدای بسیار کمی دارد و به راحتی گرما مد نظر را به کاربر می دهد.

انواع کولرگازی سام SUM : این مدل از اسپیلت های گازی در چارچوب پنجره قرار می گیرند و بدون اینکه فضایی را اشغال نمایند یک هوای بسیار خوب و تمیز را به شما می دهند.
انواع مدل های کولرگازی سام SUM

کولر گازی پنجره ای سام

کولر گازی پنجره ای سام در ظرفیت های 18000 تا 24000 btu با عمکلرد بسیار خوب و بالا تولید شده و به بازار عرضه می گردد .

این مدل از اسپیلت های گازی در چارچوب پنجره قرار می گیرند و بدون اینکه فضایی را اشغال نمایند یک هوای بسیار خوب و تمیز را به شما می دهند.

در اسپیلت های پنجره ای سام از کمپرسورهای روتاری و پیستونی استفاده شده است. همچنین گاز استفاده شده در این سیستم گاز مبرد R22 و R410می باشد که با محیط سازگاری بسیار خوبی دارد.

این کولر در کمپرسور های خود تنوع های زیادی دارد به همین دلیل برای کلیه نواحی جغرافیایی مناسب است. این سیستم دارای تنظیم دریچه های هوا است که با استفاده از ریموت کنترل سبب به وجود آمدن یک هوای یکسان در محیط می گردد.

دیگر ویژگی های این دستگاه این است که دارای عملکرد آرام و بی صد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *